3..2..1..Start! Ruszyła rekrutacja!

Rusza rekrutacja w najstarszej niepublicznej uczelni w kraju i to all inclusive. Bez ukrytych opłat i finansowych niespodzianek . A studiować można już od 388 złotych miesięcznie. 

A to nie koniec: każdy, kto zapisze się na studia do 31 lipca otrzyma 500 złotych zniżki. 

Studiuj to, w czym nie zastąpi Cię maszyna 

W centrum uwagi jest człowiek: jego rozwój, relacje, edukacja. W Uczelni Korczaka możesz studiować to, w czym nigdy nie zastąpi Cię maszyna. Szczególnie w dobie pandemii COVID-19, gdzie tak bardzo potrzebni są specjaliści od … pracy z człowiekiem. Tym małym i dużym.

Są nowości jak pedagogika specjalna, ale i wyjątkowe kierunki studiów, które w Uczelni Korczaka od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. 

Jesteśmy liderem w kształceniu pracowników socjalnych, polityków społecznych i wspaniałych, nowoczesnych pedagogów, którzy realizują edukację w oparciu o przesłanie naszego patrona Janusza Korczaka – mówi prof. Mirosław Grewiński, Rektor Uczelni Korczaka. 

Ponadto od najlepszych managerów można się kształcić na kierunku zarządzanie w wyjątkowych specjalnościach dot. zarządzania w ngo czy w organizacjach publicznych i prywatnych. 

Uczelnia Korczaka to nie tylko nauka zarówno w realu jak i on line. To przede wszystkim możliwość praktycznej edukacji na najwyższym poziomie. Studenci odbywają praktyki w instytucjach prowadzonych przez Uczelnię. W Korczakowskich Szkołach Marzeń, czyli alternatywnych szkołach podstawowych, teraz w otwieranych  właśnie poradniach psychologiczno – pedagogicznych. 

To najcenniejsze, móc uczyć się nie tylko od wspaniałych wykładowców, ale też stawiać pierwsze kroki w zawodzie nauczyciela czy polityka społecznego w ramach praktyk – dodaje prof. Mirosław Grewiński. – Dzięki temu nasze mury opuszczają świetnie wykształceni ludzie, którzy mają już pierwsze ,realne doświadczenia w zawodzie, który wybrali. 

Co więcej, na Uczelni Korczaka podpowiadają, jak można … sfinansować swoją edukację. 

Uczelnia proponuje szereg stypendiów, co ważne przejrzysty system opłat za studia nie zawiera ukrytych opłat. 

Chcesz wiedzieć, jak się zrekrutować? Mamy specjalny przewodnik dla Kandydatów:

Zadzwoń do nas: 885 801 919
Lub napisz mail: marketing@uczelniakorczaka.pl
Czekamy na Ciebie!

Czekamy na Ciebie!

Twoje miejsce.
Uczelnia Korczaka