Rekrutacja śródroczna 2022

Oferta wyselekcjonowanych, cieszących się największym powodzeniem studiów podyplomowych oraz szkolenia specjalizacyjne i kursy – rusza rekrutacja śródroczna na jedną z najstarszych niepublicznych uczelni w kraju!

Studia podyplomowe:

Szkolenia specjalizacyjne:

Kursy:

Studia bez wychodzenia z domu

Dbamy o naszych słuchaczy. Ze względu na niestabilną sytuację związaną z trwającą pandemią COVID-19, umożliwiamy studiowanie niemal w 100% online. Wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wyjątkiem są kierunki, których część zajęć wymaga kontaktu bezpośredniego, takie jak Neurologopedia czy Integracja sensoryczna (pojedyncze zajęcia stacjonarne realizowane w Warszawie), a także Kadry, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz Koncepcja Planu Daltońskiego i pedagogika Marii Montessori w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (Poznań).

Kiedy i jak się zapisać?

Rekrutacja trwa od 1 do 28 lutego. Przez ten czas do Waszej dyspozycji pozostają pracownicy we wszystkich wydziałach Uczelni Korczaka. Masz pytanie? Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się z nami przez Facebooka!

Zadzwoń: +48 885 801 919
Napisz: marketing@uczelniakorczaka.pl
Przejdź do Internetowej Rejestracji Kandydata

Skorzystaj nawet ze 100% dofinansowania

Wybierając studia podyplomowe, szkolenia czy kursy na Uczelni Korczaka możesz skorzystać z dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS), został utworzony ze środków Funduszu Pracy z myślą o wsparciu kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników. Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę. Zapytaj swojego pracodawcę o dofinansowanie studiów z KFS!

Twoje miejsce
Uczelnia Korczaka