CUDnie U NAS Z TYM CUS-em

Niby skrót brzmi tajemniczo…jakoś tak zbieżnie, jak ZUS czy GUS? Ale Ci, którzy od lat zajmują się jedną z najważniejszych rzeczy na świecie, tj. pomaganiem innym to doskonale wiedzą, co on oznacza. I wiedzą też, że wciąż muszą się rozwijać, doskonalić, kształcić – bo jak długo będą związani z CZŁOWIEKIEM, tak długo będą chcieli podnosić swe kwalifikacje, by jak najlepiej mu pomagać.

A gdzie indziej, jak nie na najstarszej niepublicznej uczelni w Polsce, która od niemal 30 lat kształci specjalistów z zakresu pedagogiki, pracy socjalnej i polityki społecznej. Nasza kadra, złożona z wybitnych ekspertów, prócz codziennych uczelnianych obowiązków – na żywo czy on-line, bierze udział w licznych społecznych projektach, wykładach, konferencjach i publikacjach, zarówno w kraju, jak i za granicą. I mimo, że przyszło nam żyć w dziwnych czasach – nie poddajemy się, bo wiemy że razem możemy więcej! 

Jeśli myślicie podobnie, zapraszamy do naszego grona! Mimo, że to my będziemy Was szkolić jesteśmy przekonani, że równie wiele dowiemy się od Was. Poniżej przedstawiamy krótką notkę na nasz temat wraz z programem szkoleń dla pracowników Centrum Usług Społecznych.  

Do zobaczenia,  

Twoje Miejsce. Uczelnia Korczaka