Samorząd studencki

Katarzyna Rakowska
Przewodnicząca Samorządu Studenckiego ds. projektów, warsztatów i pomocy przy praktykach

Studentka studiów II stopnia kierunku pedagogika, specjalność diagnoza i terapia pedagogiczna. Zawodowo pracuje jako nauczyciel wspierający a w wolnych chwilach uwielbia sport a w szczególności jazdę na rowerze. Lubi ćwiczenia grupowe na siłowni, najczęściej wybiera zumbę albo basen i aqua aerobik. Lubi też podróżować i poznawać inne kultury.

„Interesuję się psychologią i rozwojem osobistym. Kocham ludzi i zwierzęta, sama mam 6 kotów. Wierzę, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście tylko nieraz to wymaga czasu.” 

Adres e-mail: katarzyna_rakowska@interia.pl 
Telefon: 792 731 775 (między 16:00 a 20:00)

Wiktoria Krajewska
Wiceprzewodnicząca ds. pomocy studentom

Od najmłodszych lat uczyła się języków obcych, a obecnie dzieli się entuzjazmem do języka z innymi. Poza nauczaniem, uwielbia podróżować, malować i poznawać ludzi. Po ukończeniu międzynarodowej szkoły w Warszawie zdecydowała poszerzać swoją wiedzę jako student pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

„Bycie uczniem w różnorodnych systemach edukacyjnych w Polsce i za granicą wzbudziło we mnie chęć poznawania nowych metod nauczania oraz pomocy dzieciom, nastolatkom i dorosłym w procesie edukacyjnym. W pedagogice znajduję szczególne zainteresowanie holistycznym podejściem do edukacji człowieka w połączeniu z aspektem psychologiczno-terapeutycznym.” 

Adres e-mail: 74337@student.uczelniakorczaka.pl
Telefon: 728 190 579

Anna Wydryszek
Wiceprzewodnicząca ds. pomocy studentom on-line

Studentka II roku pedagogiki, technik usług kosmetycznych, projektantka wnętrz, stolarz zakochany w antykach, którym z pasją daje nowe życie. Prywatnie mama dwóch szalonych, prawie nastolatek i prawie przybrana mama dwóch grzecznych chłopców. Zawodowo przedstawiciel handlowy w hurtowni budowlanej, umilający sobie jazdę po kraju namiętnym słuchaniem audiobooków. Zapalona ogrodniko-rolniczka z niewielką szklarnią i raczkującym ogrodem, traktująca swoje roślinki jak kolejne dzieci, podlewa je nie tylko wodą i odżywkami, ale przede wszystkim miłością. Uwielbia biegać, ale z braku czasu ostatni sport jaki uprawia to kanapowe trenowanie drużyny narodowej w piłce nożnej.

„Jako człowiek doświadczyłam i byłam świadkiem wielu cudownych, ale też trudnych sytuacji życiowych, zaczęłam wtedy szukać drogowskazów, które pomogą cieszyć się miłymi rzeczami i rozwiązywać trudne sytuacje. Psychologia stała się moją pasją, studia nad motywami postępowania człowieka, jego reakcjami na różne bodźce, powodami, wpływem czynników środowiskowych i kulturowych bardzo mnie pochłonęły. Jako rodzica najbardziej interesuje mnie wpływ rodzica, jego zachowania i „przykładu” na kształtowanie się psychiki dziecka a potem dorosłego. Jestem ogromną fanką świadomego rodzicielstwa, stwarzania rodzicom możliwości dokształcania się w trudnej sztuce wychowywania dzieci na samodzielnych dorosłych.”

Mail: 74166@student.uczelniakorczaka.pl
Telefon: 789 960 994

Jako samorząd, zależy nam na rozwijaniu tego co działa i zmianę tego co wymaga zmiany.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie inicjatyw, pomysłów, chęci współpracy lub innych pod adresem mailowym: samorzad.korczaka@gmail.com

Zachęcamy do wypełnienia ankiety informacji zwrotnej:https://forms.gle/xZE4pyfkX9tFzKvH7
Ankietę można wypełniać wiele razy zależnie od potrzeby. Wasze odczucia i sugestie są dla nas bardzo wartościowe 🙂