MPSA – TO COŚ WIĘCEJ NIŻ MBA. DOŁĄCZ DO WYJĄTKOWEGO GRONA STUDENTÓW

Pierwsze tego typu w Polsce, innowacyjne i wyjątkowe! Dlaczego? Bo dla kadry menedżerskiej o określonej specjalizacji –  zarządzającej instytucjami dostarczającymi usługi pożytku publicznego, w szczególności usługi społeczne. Jak są ważne, dowiadujemy się o tym na co dzień…zwłaszcza w dobie pandemii.  

Dlaczego warto wybrać się na nasze studia podyplomowe? Bo doświadczona kadra ekspertów „Master of Public Services Administration” kładzie szczególny nacisk na umiejętności praktyczne. To coś więcej, niż podstawowa wiedza z zakresu ekonomii czy polityki społecznej przekazywana na wykładach. To także udział w zajęciach praktycznych z umiejętności prowadzenia negocjacji i kierowania zespołami ludzkimi. Jak to niezbędne wie każdy, ktoś choć raz działał w grupie lub pracował w większym gronie.  

Studia te rozszerzają i pogłębiają wiedzę menedżera, przekazują zasady stosowania nowoczesnych narzędzi analitycznych z zakresu zarządzania, przygotowują do analizy organizacji oraz kształtują praktyczne umiejętności menedżerskie: współdziałanie z otoczeniem, rozwiązywanie konfliktów, prowadzenie negocjacji, reakcje na problemy społeczne, w szczególności planowanie i realizacja usług – wyjaśnia prof. Mirosław Grewiński, Rektor Uczelni Korczaka.  

W programie znalazły się, m.in. takie dziedziny jak: planowanie, budżetowanie, podstawy kontroli finansowej, public relations, zarządzanie organizacją, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo i analiza, przetwarzanie informacji oraz podstawy zarządzania projektami (wybrane metodyki).   

Studia mogą być realizowane w formie Basic (1 rok) oraz Executive (1,5 roku) dając jednocześnie możliwość równoległego (uzupełniającego) ukończenia szkolenia specjalizacyjnego, które jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 r. w sprawie specjalizacji z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej. 

Więcej o studiach podyplomowych MPSA: TUTAJ

Do zobaczenia,
Twoje Miejsce, Uczelnia Korczaka