OBIERZ DOBRY KURS NA ŚWIĘTA

COVID-19 skutecznie zmienił nasze życie. Z pracy polegającej na kontakcie bezpośrednim musieliśmy przenieść się do sieci. Zamknięci w domach coraz mniej radzimy sobie z agresją dzieci, kryzysem osobistym. Jak sobie z tym skutecznie radzić? 

Mamy rozwiązanie: przygotowaliśmy ofertę kursów z topowymi specjalistami, którzy mają doświadczenie: są to wyjątkowi pedagodzy, trenerzy, pracownicy socjalni, motywatorzy a nawet oficerowie specjalnych komórek policji. 

  • Nowe kompetencje są niezmiernie potrzebne, by móc wykonywać swoje obowiązki związane z pracą nauczyciela, pracownika socjalnego, czyli w zawodach, które są tak niezwykle ważne do prawidłowego funkcjonowania całego społeczeństwa – mówi prof. Mirosław Grewiński, Rektor Uczelni Korczaka. –  Obserwujemy kryzys związany z wypaleniem zawodowym służb społecznych, pedagogów co – w dobie pandemii nie dziwi, ale wymaga przygotowania narzędzi wsparcia. 

Tematyka kursów została stworzona na bazie rozmów z przedstawicielami kadr pedagogicznych, pracowników służb społecznych – jest odpowiedzią na problemy w codziennym funkcjonowaniu. Ale jest też także oferta dla rodziców i opiekunów w aspekcie w codziennym radzeniu sobie z kryzysem wśród dzieci i młodzieży. 

Co więcej, ceny kursów są bardzo atrakcyjne: za kurs długi zapłacimy 399 zł, za krótki 299 zł. Każdy otrzyma certyfikat ukończenia kursu Uczelni Korczaka, edukacja odbywa się wyłącznie online. Elastycznie będą także układane harmonogramy kursów – w zależności od potrzeb całej grupy. 

Oferta ważna jest do 21.12.2020 r. 

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 603 630 879,  lub pisząc maila na: marketing@uczelniakorczaka.pl

Poszczególne kursy  uruchamiane będą po zapisaniu się  min. 20 osób.