RUSZA SPECJALNA INFOLINIA

Uziemił Cię lockdown? Przejściowe problemy w pracy lub domu? Dopiero teraz możesz pomyśleć o studiach? Nie wiesz co zrobić? Nie martw się – masz nas. 

Obecna sytuacja mocno zmieniła nasze życie i plany – mówi prof. Mirosław Grewiński, Rektor Uczelni Korczaka. – Wychodząc naprzeciw osobom, które potrzebują indywidualnego wsparcia, bo nie zdążyły zapisać się na studia, złożyć dokumentów a chcą studiować, postanowiliśmy udzielić im wsparcia i przeprowadzić ich przez ten proces. 

Dlatego od 30.10.2020 – 27.11.2020 działać będzie specjalna infolinia, gdzie będzie można zadzwonić i uzyskać wsparcie. Codziennie do 20.00!

Mamy wiele obowiązków: pracę, dom, rodziny. Czasem trudno zająć się czymś jeszcze w standardowych godzinach pracy różnych instytucji – wyjaśnia prof. Mirosław Grewiński. – Rozumiemy to, dlatego w tych trudnych czasach chcemy wesprzeć osoby, które z różnych powodów nie mogły zapisać się na studia. 

Dlatego: jeszcze jest czas. A na Uczelni Korczaka każdy znajdzie coś dla siebie: kształcimy na różnych poziomach na kierunkach zarządzanie, pedagogika, praca socjalna czy pedagogika. 

Zadzwoń – czekamy dla Ciebie:

zadzwoń do nas: 603 630 879

napisz maila na adres: marketing@uczelniakorczaka.pl

 lub skomunikuj się na Facebook’u Uczelni Korczaka. 

Razem możemy więcej! Pozdrawiamy, Uczelnia Korczaka