U NAS KAŻDY MOŻE BYĆ SOBĄ

Gitarzysta rockowy, jedyny w Polsce członek Królewskiego Towarzystwa Filatelistycznego w Londynie, teolog, członek Polskiego Związku Szachowego – i można tak wymieniać bez końca.

Tu wspomnieliśmy zaledwie o kilku przedstawicielach naszej kadry – znaliście ich z tej strony? Każdy z nich, prócz pracy zawodowej i tytułów naukowych, ma swoje pasje którym oddaje się w wolnym czasie. Co więcej, praca w „Korczaku” im w tym nie przeszkadza – bo u nas KAŻDY może być SOBĄ!

Choć chwile spędzone w zespole rockowym to już przeszłość, na zawsze będę je pamiętał. Artystyczna dusza drzemie przecież w każdym z nas, bez względu na to jaki zawód wykonujemy. Pozwala spojrzeć na świat innymi oczami i wprowadzić do życia trochę energii, którą można przekuć w coś dobrego. W moim przypadku to praca z ludźmi i dla ludzi. Polityka społeczna, którą od lat się zajmuję, jest tego przykładem. Któż by przypuszczał, że przez ten czas tak się rozwinie? A mamy jeszcze tyle do zrobienia – mówi prof. Mirosław Grewiński, rektor Uczelni Korczaka.

Uczniowie podstawówki, studenci a już wkrótce także seniorzy – każdy z nich znajdzie na Uczelni Korczaka swoje miejsce. Bo my uczymy Korczakiem, a nie o Korczaku. Bo przecież nasz Patron nie zapominał o nikim, tłumacząc jak żyć, zdobywać wiedzę i wspierać się nawzajem.

Nasza kadra: https://uczelniakorczaka.pl/kadra/

Czekamy na Was, do zobaczenia!
Twoje Miejsce. Uczelnia Korczaka