ZDALNY SYSTEM KSZTAŁCENIA PRZEDŁUŻONY DO 30.06.2020

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie uprzejmie informujemy, że zawieszenie zajęć w bezpośrednim kontakcie zostaje przedłużone do 30 czerwca 2020 r., zajęcia odbywać się będą w formie online. Zarządzenie Rektora

Tryb realizacji edukacji online, dostosowywany do okoliczności i sytuacji społecznej związanej z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, będzie odbywał się w oparciu o aplikację Teams na platformie Microsoft Office 365. Zarządzenie Rektora

W sprawach terminów egzaminów dyplomowych uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z dziekanatem. 

Przypominamy, że trwa rekrutacja na studia na nowy rok akademicki – można zapisać się telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Uczelni.

Prosimy o sprawdzanie skrzynek pocztowych i korespondencji kierowanej do Państwa przez naszych wykładowców dot. organizacji poszczególnych zajęć dydaktycznych. Nasza kadra oraz działy administracyjne są do Waszej dyspozycji.

Wierzymy, że taka forma zajęć szybko stanie się dla Państwa naturalnym sposobem nauki, kontaktu i zdobywania informacji. Zapewniamy również, że bez względu na okres zawieszenia zajęć, cykl kształcenia zostanie zrealizowany. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dziękujemy za wyrozumiałość & do zobaczenia w sieci!

Twoje Miejsce – Uczelnia Korczaka