ŻYWIOŁY MAJĄ MOC – MY MAMY SERCE DO PODYPLOMÓWEK

Wiele kierunków, kilka kategorii i tylko jeden słuszny wybór – Uczelnia Korczaka. Po ofercie studiów I i II stopnia przyszedł czas na „podyplomówki”. Bo przecież są dla każdego, kto ma licencjat lub magistra. Nieważne czy jesteś teraz lekarzem lub policjantem i nagle chcesz zboczyć z utartej ścieżki, obrać nową drogę i zacząć studiować resocjalizację. Wszystko jest możliwe – najważniejsze, by zmierzać w dobrym kierunku. A jak wspominał nasz słynny lektor „z nawigacji” – Uczelnia Korczaka to Twoje Miejsce. Miejsce, które od prawie 30 lat uczy tego, w czym nigdy nie zastąpią nas maszyny. Miejsce, dla którego ważny jest człowiek i otaczający go świat.

Myśląc na co dzień o ekologii, nie mogliśmy i tym razem zapomnieć o naszej planecie. Stąd cztery kategorie naszych studiów podyplomowych: ziemia, ogień, powietrze i woda – zdradza tajemniczo prof. Mirosław Grewiński, rektor Uczelni Korczaka. Każdy z czterech żywiołów odnosi się do typu studiów, i tak:

  • EDUKACJA to ZIEMIA…z której powoli kiełkuje to, co zasiejesz
  • (RE)SOCJALIZACJA to OGIEŃ…z którym wiadomo, nie można igrać
  • POMOC I OPIEKA to WODA…bez której nie da się żyć
  • ROZWÓJ OSOBISTY to POWIETRZE…które dodaje wiatru w skrzydła

Pamiętacie „Kapitana Planetę” i jego pomocników z różnych kontynentów? Każdy z nich miał inną moc – swoją siłę. Prócz tych czterech żywiołów, był jeszcze jeden – bez którego człowiek nie może istnieć: to SERCE. I właśnie je Wam przekazujemy od 30 lat!

Sprawdź nasze kierunki studiów podyplomowych TUTAJ

Moc należy do Was!
Twoje Miejsce. Uczelnia Korczaka